Przyszłość firm w województwie pomorskim

firmaMieszkańcy województwa pomorskiego, od dawna są postrzegania jako jedni z najbardziej przedsiębiorczych ludzi, zamieszkujących nasz kraj. W momencie, kiedy w kilka dni znikają tysiące przedsiębiorstw, jak miewają się statystyki dotyczące bezrobocia?

Bytów oraz wiele innych miejscowości znajduje się na końcowych miejscach na listach ilości zarejestrowanych, działających przedsiębiorstw. Co będzie dalej?

Bezrobocie w województwie pomorskim

Trendy i tendencje rozwojowe dla województwa pomorskiego były niezwykle obiecujące.
W zasadzie są takie do dziś, ponieważ kryzys wbrew pozorom nie dotyka wszystkich firm. Wielu przedsiębiorców narzeka jedynie na konieczność naruszania zasobów oszczędnościowych. To znak, że istnieją osoby, które z kryzysem poradzą sobie nad wyraz dobrze.

Województwo pomorskie ma również cenne zasoby w postaci osób, które bardzo chętnie podejmują próby aktywizacji zawodowej. Wielu pracowników urzędów i firm zajmujących się pośrednictwem pracy przyznaje, że współpraca z mieszkańcami całego województwa pomorskiego układa się nad wyraz dobrze i często ogranicza się do realizowania dobrych pomysłów. Być może wynika to z ilości przedsiębiorstw rodzinnych oraz tradycji miejsca? Tak czy inaczej – wydaje się, że przed województwem warto roztaczać optymistyczne prognozy.

Oznaczone ,

4 thoughts on “Przyszłość firm w województwie pomorskim

  1. w pomorskim najlepiej postawić na handel albo branżę turystyczną

    1. teraz to turystyka leży 🙁

    2. Branża turystyczna niestety jest sezonowa. To wielki minus.

      1. Mimo to wielu przedsiębiorców stawia na turystykę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *