Oferty pracy dla mieszkańców Kartuz

praca wakacyjna w Kartuzach

Mieszkańcy Kartuz na brak pracy narzekać nie mogą. Stopa bezrobocia na poziomie 4,3% wypada bardzo przyzwoicie, szczególnie na tle całego województwa pomorskiego, w którym stopa bezrobocia wynosi ok. 7%. Największy ruch na rynku pracy w Kartuzach, rozpoczyna się tradycyjnie już, wraz z nadejściem okresu letniego.

Właśnie teraz jest świetna okazja, żeby zacząć rozglądać się za wymarzoną pracą na wakacje. Zwłaszcza, że już 31 maja odbędą się Letnie Targi Pracy Pomorza. Targi przyciągają pracodawców oferujących duże ilości ofert pracy sezonowej. Co ważne, na wydarzeniu będzie możliwość wybrania najbardziej odpowiadającej nam oferty zatrudnienia, spośród wielu sprawdzonych firm. Wynagrodzenie, na jakie można liczyć również jest bardzo zachęcające, ponieważ pracodawcy gwarantują stawkę godzinową w przedziale od 13 do 22 zł.

Na jakie stanowiska pracy będzie najwięcej ogłoszeń? Firmy zapowiadają, że kandydaci znajdą dużo wakatów na stanowiska związane ze wzmożonym ruchem turystycznym. Łatwo zatem będzie o oferty pracy dla kelnerów, barmanów, pracowników kuchni, kucharzy, pracowników recepcji, sprzedawców i pracowników obsługi klienta Poza tym pojawią się również inne ciekawe formy współpracy, dla osób, które będą pełniły funkcję animatora kultury. W takim rodzaju pracy doskonale sprawdzą się osoby posiadające duży poziom otwartości, kreatywności, przebojowości oraz ogromne pokłady energii.

Na targach pracy pojawią się ogłoszenia z całego woj. pomorskiego. Dlatego mieszkańcy Kartuz mogą rozważyć podjęcie zatrudnienia w innym regionie, bardziej rozwiniętym turystycznie i połączyć pracę zawodową z doskonałą przygodą wakacyjną.

Profile Pic
Karol

RELATED BLOGS

praca tymczasowa Kartuzy
Praca tymczasowa w Kartuzach

Osoby szukające pracy w Kartuzach, z pewnością nie raz spotkały się ofertami pracy tymczasowej. Wiele osób rozważa tę formę zatrudnienia zachęconych perspektywą.

czego nie powinno się mówić na rozmowie w sprawie pracy
Czego nie powinno się mówić na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jeśli zapytać rekruterów z miejscowości Skórcz, jakie są najczęściej popełniane błędy przez kandydatów na spotkaniach w sprawie pracy, to wszyscy jak jeden.

LEAVE A REPLY