Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Sierakowice
Numer: StPr/24/1296
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów działu oraz w zakresie finalizowania sprzedaży. Obsługa stanowiska kasowego, prowadzenie i zapewnienie poprawności wszystkich dokumentów związanych z fiskalną obsługą klienta zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami. Uczestniczenie w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sierakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 do 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach