Montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Montażysta
Miejsce pracy: Miastko
Numer: StPr/24/0719
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miastko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Podobne ogłoszenia:

Monter okuć jachtowych

Twój zakres obowiązków: Praca na jednostkach będących w budowie, Montaż okuć jachtowych wyprodukowanych przez dział alu/inox, w tym m. in.: montaż relingów na jednostce, montaż ślizgów kotwicy, montaż holderów pod liny Nasze...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-10-16

Monter pokładów

Opis stanowiska montaż pokładów teakowych obsługa elektronarzędzi stolarskich Wymagania umiejętność obsługi elektronarzędzi stolarskich (m.in. wkrętarka, wiertarka, wyrzynarka, zgłębiarka, frezarka, szlifierka) gotowość do pracy w...

  • Gdańsk
  • 2024-10-11

Pracownik montażu i magazynu wyrobów gotowych

Praca związana z montażem - składaniem elementów szaf, regałów i innych wyrobów ze stali, montowaniem zamków, pakowaniem i załadunkiem wyrobów gotowych do sprzedaży w magazynie wyrobów gotowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Skarszewy
  • 2024-10-02