Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1570
OBOWIĄZKI:
Prace związane z różnymi etapami budowy, takie jak, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak beton, gips i zaprawa murarska. Kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni