Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/24/1169
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie prostych dań, zmywanie naczyń, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

- przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, - obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw na obiad,- utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i na zapleczu sanitarnym,- czyszczenie sprzetu kuchennego,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Borzechowo
  • 2024-10-18

Pomoc przy przygotowywaniu i podawaniu posiłków Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • 2024-10-17

przygotowanie i wydawanie posiłków Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doswiadczenie w gastronomii

  • Malbork