Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pokojowa
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/24/1562
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pokoi, sprzątanie łazienek, korytarzy, sprzątanie zaplecza hotelowego; wieszanie firan, zasłon oraz ewentualne inne zadania wedle bieżącego zapotrzebowania Zleceniodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana dobra organizacja czasu pracy oraz znajomość pracy pokojowej.

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni