Pomocnik operatora wycinarki cnc do cięcia metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Kartoszyno
Numer: StPr/24/0778
OBOWIĄZKI:
obsługa wycinarki cnc do cięcia metali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kartoszyno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Podobne ogłoszenia:

Operator / programista CNC (m/k)

Główne zadania: przygotowywanie programów CNC do obróbki metali (praca z pulpitu), dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania oraz optymalnej technologii produkcji, ustawianie obrabiarek CNC (tokarki/frezarki), wykonywanie detali oraz...

  • Trenkwalder

  • Tuchom
  • 2024-10-20

Operator CNC

Obsługa maszyn CNC Znajomość zasad pracy i programowania maszyn CNC Ogólna znajomość sterowań CNC Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi Wykonywanie przezbrojeń i zwolnień...

  • Morad Sp. z o.o.

  • Kartuzy
  • 2024-10-01