Monter rur

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Monter rur
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1452
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie ręcznej i mechanicznej obróbki rur. Wykonywanie prefabrykowanychelementów rurociągowych. Wykonywanie montażu systemów rurociągowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wynagrodzenie godzinowe: 28,10 pln brutto, liczba godzin pracy: 168/msc; Mile widziana znajomość języków: hindi lub punjabi ze względu na współpracowników posługujących się obydwoma językami;

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 720,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni