Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Miejsce pracy: Gościszewo
Numer: StPr/24/0371
OBOWIĄZKI:
Transport towarów, transport międzynarodowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym.Chęci do pracy w delegacji.Wykształcenie - bez znaczenia.

Miejsce pracy:

Gościszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu