Specjalista ds. aparatury medycznej

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Zapewnianie prawidłowej i bezpiecznej obsługi aparatury medycznej
  • Zapewnianie ciągłości pracy aparatury
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi w celu realizacji zleceń
  • Weryfikacja zgłaszanych usterek
  • Bieżące wsparcie personelu medycznego w zakresie obsługi aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatacją aparatury
  • Obsługa oprogramowania do zarządzania aparaturą medyczną
  • Udział w projektach inwestycyjnych
Wymagania:
  • Wiedza z zakresu elektroniki/informatyki, mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie serwisowania aparatury medycznej
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas zastępstwa
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na badania profilaktyczne
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego