Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Murarz
Miejsce pracy: Sztum
Numer: StPr/24/0342
OBOWIĄZKI:
wznoszenie ścian z cegieł, elementów betonowych, gipsowych i innych materiałów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sztum


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik murarza

malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Cewice
  • 2024-09-15

Murarz

- Prace murarskie na budowie,- Miejsce pracy: teren Tczewa i okolic,- Pracodawca zapewnie dojazd i powrót z Gniewa,- Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą,- Kontakt z Pracodawcą telefoniczny 602-779-727 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

  • Tczew
  • 2024-09-12

Pomocnik murarza

nauka wykonywania prac murarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza stanowią osoby zarejestrowane w urzędzie jako bezrobotne, w szczególności...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Prabuty
  • 2024-09-06