Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Górki (pow. kościerski, gm. Karsin), Górki
Numer: StPr/24/0710
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów, obsługa poczty, wykonywanie prac biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Górki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik prac biurowych

- obsługa urządzeń biurowych,- obsługa klienta,- obsługa korespondencji,- układanie i segregowanie dokumentów przychodzących,- bieżące prace zlecone; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie branżowe...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • wczoraj

Pracownik biurowy

wykonywanie prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: BRAK WYMAGAŃ

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Ząbinowice
  • wczoraj

Pracownik biurowy

1. Obsługa urządzen biurowych;2. Porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów firmowych oraz urzędowych;3. Obsługa korespondencji firmowej oraz urzędowej; 4. Przyjmowanie oraz obsługa interesantów;5. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Banino
  • wczoraj