Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Cukiernik
Miejsce pracy: Linia
Numer: StPr/24/1636
OBOWIĄZKI:
Wyrabianie produktów cukierniczych, pomoc przy dekorowaniu ciast oraz dbanie o czystość w miejscu pracy i pomieszczeniach socjalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: cukiernik


Wymagania inne:

- podstawowe umiejętności z zakresu cukiernictwa- komunikatywność

Miejsce pracy:

Linia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Cukiernik

sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, sporządzanie półproduktów cukierniczych, organizacja pracy, trzymanie porządku na stanowisku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: niezbędne:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-09-08

Pomocnik ciastkarza

Prace pomocnicze przy produkcji cukierniczej Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: brak wymagań

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Nowy Staw
  • 2024-09-06

Cukiernik

nauka wykonywania ciast pieczenie i dekorowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza stanowią osoby zarejestrowane w urzędzie jako bezrobotne,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Otłowiec
  • 2024-08-27