Pracownik działów kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/2018
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. Kadr i Windykacji

Twój zakres obowiązków Koordynacja pracy zespołu w zakresie wyznaczonych procesów/obszarów (naliczanie wynagrodzeń, procesów kadrowych, procesów obsługi pracowników, obsługi świadczeń pozapłacowych, oddelegowań pracowników,...

  • MTW Logistic Tomasz Wałachowski

  • Stare Pole, Królewo 79C
  • 2024-09-09

Specjalista ds. Personalnych i Płac

Twój zakres obowiązków Koordynacja działań zespołu związanych z procesami kadrowo-płacowymi Zarządzanie procesem wypłaty wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy Weryfikacja danych do naliczania wynagrodzeń i sporządzanie list płac...

  • 2024-09-03

Specjalista do spraw kadr

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Pod nadzorem przełożonego zapoznanie się z organizacją pracy i programami Płatnik oraz programem kadrowym. Pod nadzorem przełożonego przeprowadzenie szkolenia w zakresie tworzenia dokumentów ZUS. Pod nadzorem...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-08-29