Fryzjer męski (barber)

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/24/0704
OBOWIĄZKI:
strzyżenie głowy i brody
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer/barber

Strzyżenie włosów i brody, koloryzacje. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Wymagania inne: predyspozycje...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-09-18

  • Gdańsk
  • 2024-09-13

Fryzjer

Wykonywanie usług fryzjerskich, samodzielna praca z klientem. Obsługa kasy fiskalnej. Odbieranie telefonów i umawianie klientów oraz dbanie w pełnym zakresie o stanowisko pracy i o cały salon, wszystkie jego pomieszczenia. Praca od wtorku do...

  • Gdańsk
  • 2024-09-11