Technolog CNC

Ogłoszenie numer: 9268964, z dnia 2024-09-16

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Opis stanowiska

  • tworzenie i modyfikacja programów na maszyny numeryczne
  • tworzenie prototypów konstrukcji do badań
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • doświadczenie w procesach technologicznych obróbki metali i programowaniu obrabiarek CNC
  • znajomość programów:  AutoCad i LICZOKNO
  • znajomość zagadnień technicznych i rysunku technicznego
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży budowlanej

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość wykazywania się kreatywnością
  • prywatny pakiet opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego