Specjalista ds. dokumentacji projektowej

Firma Banco założona w 1993 roku, jest jednym z wiodących, światowych producentów oraz dostawców kompleksowego wyposażenia wnętrz okrętowych na wszelkiego rodzaju jednostki pływające.Cechy którymi charakteryzuje się nasza firma jak, innowacyjność, ciągły rozwój, nowoczesny park maszynowy wraz z inwestycjami w nowe technologie oraz infrastrukturęw połączeniu z doskonałą jakością zapewniają namciągłość w portfelu zamówień od naszych stałych kontrahentów którymi są największe światowe stocznie oraz armatorzy.www.banco.pl

Gwarantujemy stałą, stabilną i ciekawą pracę w prywatnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynkach światowych.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)
Twoje zadania:
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla ofert i realizacji projektów
  • Współpraca z działem produkcji i nadzór nad projektami
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne min. średnie
  • Zaawansowana znajomość rysunku technicznego
  • Biegłość w oprogramowaniu CAD (2D)
  • Dobra obsługa MS Office
  • Komunikatywny angielski
  • Umiejętność pracy zespołowej
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej, benefity
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Praca nad interesującymi projektami
  • Dobrą atmosferę w zaangażowanym zespole