Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0819
OBOWIĄZKI:
- czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców,- udzielanie pomocy mieszkańcom przy karmieniu i zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych,- roznoszenie posiłków mieszkańcom - pomaganie w ubieraniu mieszkańców- wietrzenie pokoi i innych pomieszczeń- zaścielanie łóżek, zmiana bielizny osobistej i pościelowej- mycie i kąpanie mieszkańców- zapobieganie powstawaniu odleżyn między innymi poprzez częstą zmianę pozycji chorym leżącym- mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań- wykonywanie poleceń i czynności zleconych przez przełożonych nie objętych niniejszym zakresem a związanych z zabezpieczeniem właściwej opieki nad mieszkańcem- przestrzeganie przepisów bhp i p. poż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dośwadczenie w zawodzie opiekun

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku