Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Spedytor
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/1037
OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie klientów, utrzymywanie relacji biznesowych z kontrahentami,- wycena frachtów,- dobór taboru do rodzaju przewożonego towaru,- organizacja przewozu towaru;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim