Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1396
OBOWIĄZKI:
Realizacja polityki handlowej i marketingowej firmy, utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych, zamawianie potrzebnej ilości artykułów, realizacja i transport zamówień, dokonywanie zakupów małych ilości towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Kwalifikacje niezbędne:- specjalista ds. gastronomii;Kwalifikacje pożądane:- udokumentowane doświadczenie w gastronomii minimum 1 rok,- udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum 1 rok.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni