Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Sekretarka
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/1043
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie regionalnego sekretariatu,- przygotowywanie i protokołowanie spotkań,- przowadzenie różnych rodajów ewidencji,- prowadzenie korespondencji,- obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: znajomość programów komputerowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim