Pomocnik ogrodnika

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kobysewo
Numer: StPr/24/1133
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie gleby do sadzenia roślin, przygotowywanie w tunelach foliowych lub szklarniach niektórychroślin uprawianych, sadzenie niektórych roślin, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych przy roślinach, podlewanie.Przygotowywanie roślin do rozmnażania w szklarniach. Praca nie tylko sezonowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kobysewo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach