Specjalista ds. kosmetologii i obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Banino
Numer: StPr/24/0982
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa klienta;2. Przeprowadzanie konsultacji oraz badanie składu ciała klientów;3. Dobór zabiegów oraz suplementacji pod indywidulane potrzeby klienta;4. Doradztwo w zakresie diety i zdrowego tryby życia;5. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych na ciało i twarz;6. Obsługa i doradztwo w zakresie korzystania z urządzeń Fitness oraz Wellness takich jak: Elektrostymulacja, Limfodrenaż;7. Obsługa portalu społecznościowego oraz tworzenie prostych grafik.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : Ukończona szkoła średnia[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Brak

Miejsce pracy:

Banino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach