Praktykant w dziale kontroli jakości soczewek

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Spokojna 24

Zadania:

  • Uczestniczenie w kontroli jakości produkowanych soczewek.
  • Wsparcie przy odbiorze końcowym urządzeń produkcyjnych.
Nasze wymagania
  • Status studenta.
  • Umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i indywidualnej.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz chęć nauki i rozwoju.
  • Proaktywne podejście i nastawienie na jakość.
  • Możliwość pracy 3-5 dni w tygodniu, elastyczne godziny dostosowane do planu zajęć.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Bezpieczne warunki pracy.
  • Elastyczne godziny pracy (pon-pt, 11-20) dostosowane do potrzeb studenta.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.