Inspektor nadzoru budowlanego

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/1931
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z zasadami pracy w inspektoracie,obsługa organizacyjno-biurowa,przygotowywanie projektów decyzji, postanowień i pism,kontrolowanie budów wg planu i sprawdzanie dokumentów stanowiących podstawę do wykonywania robót oraz sprawdzanie zgodności prowadzonych robót z decyzją pozwolenia na budowę w celu stosowania i przestrzegania obowiązujących przepisów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane, kierunek: technik budownictwa

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku