Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Siwiałka
Numer: StPr/24/1006
OBOWIĄZKI:
- wystawianie faktur sprzedaży,- wystawianie faktur korygujących,- prowadzenie rejestru kontrahentów,- weryfikowanie i akceptowanie not korygujących,- archiwizowanie kopii dokumentów sprzedaży,- sporząadzanie rejestrów sprzedaży,- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami, BHP, ochrony p. poż., ochrony środowiska i wymagań ergonomii;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Rezerwa Ministra - staż dla osób poniżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Siwiałka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim