Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Stężyca
Numer: StPr/24/0991
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowywanie korespondencji;2. Przygotowywanie decyzji administracyjnych;3. Przyjmowanie wniosków i deklaracji;4. Zakładanie teczek dla interesantów;5. Wysyłanie korespondencji;6. Kompletowanie dokumentacji w związku z konkretną sprawą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : brak[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Stężyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach