Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Widzino
Numer: StPr/24/1662
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej


Wymagania inne:

Doświadczenie pracy w handlu

Miejsce pracy:

Widzino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Lębork
  • dzisiaj

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość...

  • VRG S.A.

  • Gdynia, Riviera
  • dzisiaj

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Czarne
  • wczoraj