Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Kobylnica
Numer: StPr/24/1748
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 9-17, 13-21
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Kobylnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Podolog/kosmetyczka

Wykonywanie zabiegów podologicznych. Praca w godzinach 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: kurs podologiczny, praca w zespole, komunikatywność, znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-09-12

Stylistka paznokci

nauka wykonywanie stylizacji paznokci, sterylizacja i dezynfekcja narzędzi, organizowanie stanowiska pracy, umawianie klientek, nauka prowadzenia social mediów, nauka zdobienia paznokci, BHP Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Reda
  • 2024-09-11

Kosmetyczka

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, wykonywanie stylizacji rzęs i brwi, obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminala. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Zaawansowany kurs stylizacji rzęs i brwi...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Sierakowice
  • 2024-08-31