Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Magazynier
Miejsce pracy: Charzykowy
Numer: StPr/24/0957
OBOWIĄZKI:
.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie mile widziane


Wymagania inne:

2024.KR

Miejsce pracy:

Charzykowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

  • GEODIS Road Network Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Magazynier

Twój zakres obowiązków Przyjmowanie i wydawanie towarów; Przechowywanie i organizacja towarów; Kompletowanie zamówień; Kontrola stanów magazynowych; Obsługa dokumentacji; Obsługa komputera i oprogramowania biurowego i magazynowego;...

  • BIOSECO S.A.

  • Gdańsk, ul. Budowlanych 68
  • dzisiaj

Magazynier

prace związane z kompletowaniem towaru w magazynie, sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami, prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie, praca w systemie zmianowym. umiejętności pracy w zespole, punktualności, uczciwości oraz...

  • Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego

  • Pruszcz Gdański
  • dzisiaj