Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Specjalista ds. sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Łapalice
Numer: StPr/24/1088
OBOWIĄZKI:
Obsługa sklepu internetowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łapalice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania Zainteresowanie nowinkami technologicznymi...

  • Orange Polska S.A.

  • Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 2
  • dzisiaj

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Tworzenie bazy potencjalnych klientów, Przygotowywanie ofert handlowych dla pozyskanych klientów, Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami, Współpraca z innymi działami spółki, Realizacja założeń budżetowych....

  • ARCUS S.A.

  • Gdańsk
  • 2024-09-14

Koordynator ds. Sprzedaży (K/M)

Twoja misja to sprzedaż usług hotelowych, przygotowywanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i...

  • Mercure Gdańsk Posejdon

  • Gdańsk
  • 2024-09-13