Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pokojowa
Miejsce pracy: Machowinko
Numer: StPr/24/1887
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Machowinko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Podobne ogłoszenia:

Pokojowa / Pokojowy

Twój zakres obowiązków Zatroszczysz się o komfort gości zapewniając im czystość i porządek w pokojach i wspólnej przestrzeni hotelowej. Będziesz ściśle współpracować z Działem Technicznym i Recepcją. Nasze wymagania Lubisz...

  • Novotel Gdańsk Marina

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Pokojowa

współpraca z personelem medyczno-opiekuńczym przy obsłudze mieszkańców, (pomoc w obsłudze), dbanie o czystość i ład na stanowisku pracy(czystość sal, pokoi mieszkańcó, toalet, łazienek i holu), umiejętność obsługi urządzeń...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Lębork
  • 2024-09-14

Pokojowa

opieka nad mieszkańcami domu, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • 2024-08-28