Monter rusztowań

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Monter rusztowań
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1326
OBOWIĄZKI:
montaż oraz demontaż rusztowań budowlanych z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter-spawacz

-prace spawalniczeprace montażowe-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami-raportowanie czasu pracy-raportowanie wymaganych zadań w systemie ERP Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Puck
  • wczoraj

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Montuje, instaluje, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych; wykonuje oczyszczanie, dostosowywanie, klejenie, konserwowanie i malowanie instalacji,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kiełpino
  • wczoraj

Technik kontenerów

Zadania Montaż zapleczy kontenerowych Serwisy / naprawy kontenerów budowlanych Wymagania Prawo jazdy kat. B Montaż kontenerów na budowach Dyspozycyjność Doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych

  • STRABAG BMTI Sp. z o.o.

  • Kowale
  • wczoraj