Młodszy referent w wydziale polityki społecznej, kultury, sportu i promocji regionu

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0992
OBOWIĄZKI:
- współpraca przy organizowaniu akcji promocyjnych oraz imprez kulturalno-sportowych organizowanych przez Wydział,- prowadzenie dokumentacji wydziałowej zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną (w tym czuwanie nad sprawnym przepływem korespondencji, sporządzanie zamówień i prowadzenie spraw w elektronicznym obiegu dokumentów, przepisywanie pism, wysyłka korespondencji, kopiowanie dokumentacji);
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

staz dla osób poniżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim