Pomocnik lakiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pomocnik lakiernika
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1313
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie elementów do malowania (szlifowanie, czyszczenie, mycie, wieszanie na suwnicę, pakowanie, streczowanie),- dbałość o porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

obsługa elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Lakiernik Meblowy

Opis stanowiska Aplikacja lakierów podkładowych. Metoda natryskowa na elementach płaskich jak również i bryłach. Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy. Dbałość o powierzone narzędzia będące mieniem firmy. Wymagania...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-09-13

Lakiernik Meblowy

Aplikacja lakierów podkładowych. Metoda natryskowa na elementach płaskich jak również i bryłach. Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy. Dbałość o powierzone narzędzia będące mieniem firmy. Zdolności manualne....

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-08-21