Operator maszyn włókienniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Operator maszyn włókienniczych
Miejsce pracy: Łąg-Kolonia
Numer: StPr/24/0918
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn przygotowujących surowce i półprodukty, zasilanie maszyn w produkty, uruchmianie, regulowanie, kontrola parcy maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

83.2024.AK

Miejsce pracy:

Łąg-Kolonia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator maszyn do obróbki skrawaniem

obsługa maszyn skrawających, ustawianie parametrów obróbki zgodnie z dokumentacją techniczną, sterowanie przebiegu obróbki i jej nadzór, kontrola jakości wykonanego przedmiotu, konserwacja obrabiarek Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Podzamcze (pow. kwidzyński, gm. Kwidzyn), Podzamcze
  • 2024-09-11

Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu

Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z metalu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: [Inne] : Oferta skierowana w celu uzupełnienia stanowiska w ramach prac interwencyjnych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Człuchów
  • 2024-09-10