Robotnik w przetwórstwie ryb

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/1044
OBOWIĄZKI:
Praca przy przetworstwie ryb, patroszenie, czyszczenie, pakowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali masarze, robotnicy w przetwórstwie ryb i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: patroszenie i czyszczenie ryb

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : patroszenie i czyszczenie ryb

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach