Pracownik przetwórni

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Łebcz
Numer: StPr/24/0752
OBOWIĄZKI:
prace związane z przetwórstwem rybnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łebcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji - konfekcjoner

Prace związane z nasypywaniem i napełnianiem butelek substancjami wg receptur Konfekcjonowanie produktów: pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Naklejanie naklejek, etykiet itp...

  • AURA HERBALS sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-09-13

Rzemieślnik specjalista (dział papierniczy, dział szwalnia, dział stolarnia)

organizacja pracy działu nadzór nad pracą osób niepełnosprawnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności przywódcze Wymagania inne: zdolności przywódcze

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Sztum
  • 2024-09-10

Pracownik produkcji

Przyszły zakres obowiązków: Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej w obszarze pakowania i przygotowania asortymentu do sprzedaży lub wysyłki Obsługa urządzeń takich jak dozownik, etykieciarka, zakręcarka, przesiewacze, mieszalniki,...

  • ER Group

  • Gdańsk
  • 2024-09-09