Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ustka
Numer: StPr/24/1828
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ustka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość...

  • VRG S.A.

  • Gdańsk, Galeria Bałtycka
  • dzisiaj

Kasjer-sprzedawca

obsługa kasowa klientów sklepu spożywczego, zamawianie towaru, dbanie o porządek na sklepie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

  • Nowy Dwór Gdański
  • dzisiaj

Sprzedawca

- bezpośrednia obsługa klientów,- przygotowanie i ekspozycja towaru,- sporządzanie raportów kasowych,- przyjmowanie dostaw towaru,- utrzymywanie porządku; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • wczoraj