Magazynier

Gdański Urząd Pracy
Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/7741
OBOWIĄZKI:
Realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów), przemieszczanie i rozkładanie towarów, dbałość o stan towaru w magazynie. Obsługa wózka widłowego i jego konserwacja, bieżąca kontrola stanów magazynowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15, 12-20, 14-22 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Wymagania inne:

ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT, umiejętność pracy w zespole, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę, znajomość podstawowych dokumentów magazynowych. Mile widziana znajomość gospodarki magazynowej oraz doświadczenie.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 230 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy