Referent / Specjalista - Dział Kadr i Płac

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

wymiar czasu pracy: pełen etat; umowa na zastępstwo

komórka organizacyjna: Dział Kadr i Płac, Pion Rektora

opis stanowiska:
  • samodzielna obsługa procesów kadrowych pracowników związana z: zawieraniem,  rozwiązywaniem umów o pracę, sporządzaniem aneksów,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do/z ubezpieczeń społecznych,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i jej archiwizacja,
  • bieżąca obsługa pracowników,
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie deklaracji PFRON, GUS.
wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych.
wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie w pracy kadrowo-płacowej,
  • znajomość prawa o szkolnictwie wyższym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i programu Płatnik,
  • otwartość, kreatywność, komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy i analityczne myślenie.

przewidywana data zatrudnienia: październik/listopad 2024 r.

pracodawca oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych