Technik Elektryk-Automatyk

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Montaż/demontaż instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie prac zgodnie z uprawnieniami
  • Diagnostyka i usuwanie usterek instalacji
  • Podłączanie rozdzielnic, praca zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Analiza układów automatyki oraz ich zdanie przedstawicielom
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika, automatyka)
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w branży mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność
Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Kursy zawodowe i językowe
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach