Przedstawiciel Handlowy Agro i maszyny budowlane

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.intercars.eu. Do Filii Inter Cars w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Zadania, które dla Ciebie mamy:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie własnej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie pracy w CRM
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Praca na obszarze Trójmiasta, Lęborka, Słupska oraz Koszalina

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Prawa jazdy kat. B
  • Sprawnego poruszania się po środowisku MS Office
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi
  • Mile widziane doświadczenie w branży

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Swobodę działania -lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, samochód służbowy