Fryzjer zwierząt (groomer)

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/7540
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie i mycie psów, utrzymanie w porządku stanowiska pracy. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 9-19 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

miłość do zwierząt oraz cierpliwe obchodzenie się z nimi. Mile widziany ukończony kurs groomera ale nie jest to wymóg konieczny. Mile widziana znajomość języka obcego.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy