Inżynier Robót Budowlanych

Ogłoszenie numer: 9206164, z dnia 2024-08-29

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

  • Interpretacja dokumentacji technicznej, współpraca z architektami i kierownictwem budowy w celu zapewnienia zgodności prac z projektami.
  • Monitorowanie postępów, kontrola jakości i terminowości, prowadzenie dokumentacji, oraz zarządzanie bezpieczeństwem na budowie.
  • Efektywna komunikacja z zespołem, kierownictwem i inwestorami, koordynowanie podwykonawców, oraz identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Kontrola finansowa projektu, weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawców.
  • Bieżąca komunikacja z inwestorami, uczestnictwo w spotkaniach, raportowanie postępów.

Wymagania

  • Wyższe techniczne, preferowane budownictwo lub inżynieria lądowa.
  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku, doświadczenie w nadzorowaniu budów.
  • Doskonała znajomość norm i przepisów budowlanych, zdolności organizacyjne, techniczne oraz komunikacyjne.
  • Znajomość oprogramowania CAD i MS Project.
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Konkurencyjne, z systemem premiowym.
  • Stabilne, możliwość długoterminowej współpracy.
  • Szkolenia, kursy, możliwość awansu.
  • Telefon, laptop, samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu.
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie, karty sportowe, zniżki.
  • Mentoring, wymiana doświadczeń, regularne spotkania zespołowe.
  • Udział w nowoczesnych i prestiżowych projektach.
  • Elastyczne godziny pracy, wsparcie w osiąganiu równowagi życiowej.
  • Rozwój w strukturach firmy, udział w strategicznych projektach.