Magazynier

Ogłoszenie numer: 9197743, z dnia 2024-09-05

EET Polska to niszowy dystrybutor IT z wartością dodaną, zapewniający dostawcom i klientom ekspercką wiedzę branżową oraz inteligentne rozwiązania logistyczne

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki

Opis stanowiska

  • kompletacja dostaw
  • przyjmowanie dostaw
  • obsługa operacji magazynowych w systemie komputerowym
  • udział w inwentaryzacjach i sprawdzanie stanów magazynowych
  • przestrzeganie instrukcji oraz przepisów BHP

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na bieżącym lub podobnym stanowisku
  • swobodna obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych
  • gotowość do nauki nowych systemów
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę