Pomocnik mechanika samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze w warsztacie samochodowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, nie jest wymagane żadne doświadczenie pracodawca przyuczy do zawodu

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

Twój zakres obowiązków Serwis i naprawa maszyn i urządzeń budowlanych Wydawanie i odbiór maszyn od/do klienta oraz nadzór nad ich stanem technicznym Przygotowanie floty do badań UDT Nasze wymagania: Wykształcenie zawodowe Znajomość...

  • KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Mechanik

montaż, sprawdzanie i testowanie systemów mechanicznych na pokładach luksusowych jachtów, np. generatorów, pomp, instalacji paliwowych diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń mechanicznych doświadczenie na podobnym stanowisku...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-06-30

Mechanik maszyn budowlanych

Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego (m.in. zagęszczarki, piły) prace modernizacyjne i konserwacyjne dokonywanie...

  • STRABAG BMTI Sp. z o.o.

  • Kowale
  • 2024-06-30