Project Manager w branży budowlanej

Ogłoszenie numer: 9107704, z dnia 2024-07-01

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa z Kartuz / k. Gdańska poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • ofertowanie
  • przygotowywanie dokumentacji
  • prowadzenie inwestycji
  • sporządzanie dokumentacji technicznych
  • negocjowanie umów
  • określanie potrzebnych zasobów i zatrudnianie wykonawców oraz innych pracowników
  • nadzór nad terminową realizacją zamówienia i kontrola budżetu
  • nadzorowanie nad całością prac związanych z realizacją projektu i ich jakością
  • stały kontakt z klientem

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku project managera w branży budowlanej
  • znajomość programów AutoCad
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • znajomość zagadnień technicznych w zakresie branży budowlanej
  • znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • otwartość i bardzo dobra komunikacja z ludźmi oraz umiejętność pracy z klientem
  • samodzielność w realizacji zadań, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • zdolność do zarządzania i usprawniania procesów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • kontrakt B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • korzystny system premiowy
  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, komputer, telefon