Doradczyni / Doradca Klienta

Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • Analiza potrzeb Klientów i realizacja sprzedaży produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów wykorzystując różne kanały komunikacji (oddział, telefon, Internet), inicjowanie akcji sprzedażowych oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Obsługa operacyjna Klientów, będziesz odpowiedzialny za przetwarzanie transakcji finansowych, zarówno bezgotówkowych, jak i gotówkowych,
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, jako reprezentant Banku, będziesz dbał o najwyższe standardy obsługi Klienta.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta, mile widziane doświadczenie w branży finansowej. Jeśli pracowałe(a)ś wcześniej w sektorze finansowym, to jest to dodatkowy atut!
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i narzędzi biurowych,
  • Komunikatywność oraz otwartość i pozytywne nastawienie do ludzi,
  • Tolerancja na stres, a także wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju w branży finansowej.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego: Jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą i oferujemy stabilne zatrudnienie.
  • Rozwój kariery w bankowości: Wspieramy rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która oferuje innowacyjne rozwiązania finansowe.
  • Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientami i produktami bankowymi: Zapewniamy odpowiednie szkolenia, aby nasi pracownicy byli dobrze przygotowani do pracy.
  • Atrakcyjny system premiowy: Nasz system premiowy opiera się na osiąganiu celów indywidualnych i zespołowych, rozliczanych w cyklu miesięcznym.
  • Współpraca z energicznym i ambitnym zespołem: Satysfakcja naszego Klienta jest priorytetem, dlatego pracujemy razem jako zespół.
  • Rozwój w świecie bardziej Velo: Nasze wartości to otwartość, zaufanie i rzetelność. Przedsiębiorczość jest w naszym DNA
  • Zielony klimat: Za każde otwarte konto z mObywatel sadzimy drzewo!
  • Platforma wellbeingowa: Dostęp do webinarów, podcastów, ćwiczeń relaksacyjnych i bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z różnych dziedzin życia.
  • Programy benefitowe: Opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie i karta sportowa.
  • Nauka języków obcych: Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego na platformie internetowej.
  • Atrakcyjna oferta pracownicza na produkty bankowe Velo.